Adana Çiçek Siparişi

Adana çiçek siparişi firması Nalmes Luxury ile özel günlerinizi anlamlandırın. Farklı konseptte oluşturduğumuz çiçek tasarımlarına hemen göz atın.

İçindekiler

Adana Çiçek Siparişi Nalmes Luxury Farkıyla Kapınızda!

Çiçekler, dünyanın her yerinde, insanların sevdiklerini mutlu etme amacıyla sipariş ettiği özel hediyelerdir. Nalmes Luxury kalitesiyle hazırlanan taze gül, orkide ve çiçek çeşitlerimiz Adana ilimiz içerisinde sipariş geçildikten kısa bir süre sonra kapınızda! İster sevginizi göstermenin bir yolu olarak, ister kutlama, tebrik, anneler günü, sevgililer günü, doğum günü veya buna benzer özel günlerde sevdiklerinize çiçek göndererek onlara olan sevginizi en zarif şekilde ifade edebilirsiniz.

Adana ili, ülkemizin en kalabalık şehirlerden biri olup, büyükşehir statüsündedir. Sahip olduğu eşsiz coğrafyası, bitki örtüsü, güzel çiçek çeşitleri ve zengin tarihi ile her zaman hak ettiği değeri görmüştür. Özellikle bahar aylarında şehre yayılan çiçek kokuları, kentin eşsiz ikliminin ve zengin bitki örtüsünün bir sonucudur. Kentte 2013 yılından bu yana her yıl Nisan aylarında Portakal Çiçeği Karnavalı yapılmakta olup, ülkemizin ilk sivil inisiyatifli karnavalı olarak da bilinir.

Siz de Adana’nın bu zengin coğrafyasından ve birbirinden güzel çiçeklerinden sevdiklerinize güzel bir hediye göndermek isterseniz mağazamızda bulunan çiçek çeşitlerine bakabilirsiniz. Adana'da çiçek market olan Nalmes Luxury, taze çiçekleri aynı gün kapınıza kadar getiren müşteri dostu bir firmadır.

Adana çiçek siparişi

Adana Çiçek Fiyatları

Çiçek fiyatları bitkinin cinsi, paketlenmesi ve bulunabilirliği göz önüne alındığında geniş bir yelpazede ve her bütçeye uygun olarak fiyatlandırılmaktadır. Adana çiçekçi Nalmes Luxury olarak amacımız kaliteli ve taze çiçek, orkide, gül ve benzer ürünlerimizi en uygun fiyata sizlere sunmaktır. Ortalama 500 TL ile 5000 TL arasında fiyatlar ile ile satılmaktadır.

Adana İçi En Çok Adrese Teslim Edilen Çiçekler

Özel günlerde, tebriklerde, doğum günü, anneler günü ya da sevgililer gününde ve buna benzer günlerde, çiçek siparişinin doğru kişiye doğru zamanda gitmesi çok önemlidir. Birbirinden farklı güller, orkide veya benzer çiçekler usta çiçekçilerimiz tarafından özenle hazırlanarak Adana içinde her yere aynı gün teslimat yapılır.

Son verilere göre Adana'da yapılan çiçek siparişlerinin %30'u gül çeşitlerinden oluşurken, %25'i orkide ve %20'si lilyum çeşitlerinden oluşmaktadır.

Ürünlerimiz aynı zamanda çiçek sepeti sitesinde'de satışa sunulmaktadır. Mevsim çiçekleri başta olmak üzere gül çiçek, taze çiçek, kırmızı gül buketleri ve orkide gibi tasarımlarımız diğerlerinden benzer bir yapıda olmamaktadır. Taze çiçekler çiçek ile ilgili tüm güzel tasarımları alanında uzman kadromuz üretmektedir. Ürünlerimiz Adana ili kapsamında işyerimize yakın bölgelerde ücretsiz teslimat seçeneği vardır.

Devamlı Stoklarda Yer Alan ve Oldukça Beğenilen Ürünlerimiz:

 • Beyaz gül küre çiçek kodu: Nalmes5342
 • Choco box soft tonlar çiçek kodu: Nalmes8867
 • Concrete canlı renkler aranjman çiçek kodu: Nalmes5668
 • Crassula gift çiçek kodu: Nalmes3913
 • Galaksi lale gift çiçek kodu: Nalmes4149
 • Gold vazo arragement çiçek kodu: Nalmes5234
 • Infinity gold çiçek kodu: Nalmes9642
 • Infinity gold set çiçek kodu: Nalmes2375
 • Infinity rose solmayan gerçek gül çiçek kodu: Nalmes1976
 • Yapay orkide Aranjmanı çiçek kodu: Nalmes2157

Seyhan ve Çukurova İlçesine Aynı Gün Çiçek Teslimatı

Adana çiçekçileri, şehrin ikliminin getirdiği zengin çiçek ve bitki örtüsü sayesinde hatırı sayılır oranda farklı ürün çeşitliliği sunarlar. İster gül, ister orkide veya buna benzer herhangi bir çeşit çiçek olsun, birbirinden deneyimli ustalarımız, sizler için en iyi çiçek aranjmanını hazırlayacaktır. Verilen çiçek siparişleri genellikle güne özel olduğunu bilen ekibimiz, sizlere aynı gün teslimat garantisi vermektedir. İleri tarihlerde verilen siparişlerde de özenle ve taze şekilde hazırlanan çiçek aranjmanları, tam zamanında ve gününde taze olarak teslim edilir.

Taze Çiçek ve Güller Aynı Gün Teslimat Fırsatıyla!

Eğer siz de sevdiklerinize sürpriz yapmak, onları sevindirmek ve değer verdiğinizi göstermek istiyorsanız çiçek siparişi Adana sayfamızdan seçeceğiniz birbirinden zarif çiçeklere göz atabilirsiniz. Verilen çiçek siparişleri aynı gün teslimat kapsamında hızlı şekilde adrese ulaştırılır. Yapılan sürprizlerin değerini yitirmemesi için zamanında teslim etmeyi görev edinmiş firmamız, ister acil siparişlerinizde aynı gün, ya da ileri tarihli siparişlerinizde belirlenen tarihte çiçeklerinizi sahibine taze şekilde ulaştıracaktır.

Çiçek Türleri Ne Anlama Gelir?

Çiçekler, gönderilme amacı itibariyle farklı anlamlar taşırlar. Farklı özel günler için farklı çeşit çiçekler tercih edilmesinin sebebi de budur. Şimdi hep beraber çiçeklerin anlamlarına bakalım:

   • Kırmızı Gül: Kesme çiçekçilikte en çok tercih edilen çiçekler arasındadır. Kırmızı gül tutkulu bir aşkı (love) ve sevgiyi temsil eder. Kırmızı gül ürünlerimizde son tasarımlarımıza göz atabilirsiniz.
   • Pembe Gül: Nezaket ve masumiyeti temsil eder.
   • Sarı gül: Çok ender bulunan bu gül çeşidi hem dostluğu hem de ayrılığı temsil eder.
   • Beyaz Gül: Beyaz güller saflık, masumiyet ve sonsuzluğu simgeler. Düğünlerde beyaz güllerin tercih edilmesinin sebebi de budur.
   • Orkide Çiçeğinin anlamı: Bu asil çiçek zarafetin, şıklığın ve aşkın simgesidir. Dayanıklı olması sebebiyle taşıdığı anlam da güçlenir. Genel olarak iş yeri kutlamaları ve doğum yapanlar için alınan bu çiçekler, ortamlarda güzel koku yayarak dikkatleri üzerine çekerler.
   • Frezya çiçeği: Son derece güzel kokan bir çiçek türü olan Frezyalar, ilkbaharın müjdecisidir. Çok çeşitli anlamlar taşıyan bu zarif çiçek, beyaz rengi masumiyeti, pembe renk anne sevgisini, sarı frezyalar neşeyi, çok renkli frezyalar ise dostluğu simgelemektedir. Son derece özel bir çiçek olan frezyalar, aranjmanlarda sıklıkla kullanılır.
   • Lale Çiçeği: Buket ve aranjmanlarda kullanılan lale çiçekleri, sevgiyi şefkati ve sonsuz aşkı temsil eder. Ülkemizde birçok sanat eserine ilham kaynağı olan bu çiçek, aynı zamanda tasavvufi anlamlar da taşımaktadır. Baharın gelişinden yaz ayları sonlarına kadar canlılığını koruyan bu çiçeğin kokusu yoktur.
   • Lilyum Çiçeği: Zambakgiller ailesine ait olan bu bitki, genellikle kız isteme çiçeklerinde kullanılır. Hoş koku sevenlerin de gözdesi olan bu çiçek, en çok beyaz rengi ile bilinir.

Sonsuz aşkları temsil eden harika çiçek tasarımlarımız her zaman sizlere en iyi şekilde gönderilmektedir.

Adana'da Sıradışı Çiçek Tasarımları

Adana çiçekçi Nalmes Luxury olarak çiçeklerini sıra dışı bir özen ve ilhamla paketliyor ve aynı gün teslimat seçeneği ile sizlere gönderiyoruz. Çiçeklerimizi buket, aranjman ve benzer şekillerde mağazamızda inceleyebilirsiniz. Çiçeklerimizi ister özel gün kutlamaları, isterse tebrik veya özel günler için sipariş edebilirsiniz. Çiçeklerimiz, arzu edildiğinde aynı gün teslimat seçeneği ile müşterilerimize gönderilir.

Adana çiçekçi hemen çiçek siparişi

Adana İçi Çiçek Siparişim Ne Zaman Gelir? Çiçeklerin Teslimat Zamanı

Çiçek, hem belirli gün ve haftalarda, hem de kişiye, evlilik yıl dönümü, doğum günü, işyeri açılışı gibi kişiye özel tarihlerde sipariş verilebilmektedir. Adana çiçek siparişi firması olarak, müşterilerimizin talebi doğrultusunda istenilen tarihlerde teslimat yapmaktayız. Acil durumlarda Adana içinde bir aynı aynı gün teslimat gerçekleştiriyoruz. İleri tarihli siparişlerinizde de orkide, gül ve benzer diğer tüm çiçekleriniz taze olarak aynı gün teslimat garantisi ile sunulmaktadır. Son dakikada sipariş önlemek amacı ile her bir ürün için saat dilimi bulunmaktadır.

Siparişi verilen ürünler istenilen gün ve saatte, verdiğiniz adrese güvenle ulaşır. Eğer aksi belirtilmediyse aynı gün teslimat sağlıyoruz.

Her Zevke Uygun Çiçek Çeşitleri Mağazamızda

Çiçekler Adana ilinde oldukça yaygındır. Bunun sebebi, iklimin ve benzeri koşulların uygun olmasıdır. Bu sebeple, mağazamızda birbirinden farklı çiçek çeşitleri ve aranjmanları ile aynı gün teslimat garantisiyle hizmet vermekteyiz. Doğum günü, kutlama, özel gün ve diğer benzer günler için özel olarak hazırlanmış son tasarım çiçek aranjman ve buketleri mağazamızda inceleyebilir ve aynı gün teslimat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Adananın ilçelerinden Seyhan ve Çukurova ilçelerine gönder seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Adana çiçek siparişi denilince akla gelen ilk firma olan Nalmes Luxury, internet mağazamız üzerinden sizlere hizmet vermektedir. Beğendiğiniz herhangi bir en son tasarım orkide, gül veya benzer çiçeği sepete ekleyip güvenle ödeme sayfasına geçebilir, aynı gün teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Veya dilerseniz ileri tarihli teslimat talep ederek belirlenen tarihte çiçeğinizin gelmesini isteyebilirsiniz. Son tasarımlarımızdan olan orkide, gül ve çiçekler tarafınıza özenle paketlenmiş ve taze olarak gelecektir. İnternet sitemizde görmüş olduğunuz tüm son tasarım çiçekler kdv eklenmiş fiyatlardır.

Adana çiçek sipariş verin kdv dahil gül orkide aynı gün teslimat

Siparişim Ne Zaman Hazırlanır?

Aksi belirtilmediyse verilen orkide, gül veya benzer çiçek siparişlerinizi Adana çiçek siparişi firması olarak aynı gün teslimat avantajı ile gönderiyoruz. Bir iş gününde hazırlanan çiçekler hızlı teslimat ile Adana içerisinde Seyhan ve Çukurova ilçelerinde istenen adrese kısa sürede ulaşacaktır.

Çiçekleriniz Verdiğiniz Saatlerde Aynı Gün Teslimat Yapılır

İnternet mağazamızdaki ürün fiyatları en uygun fiyatlar olarak hesaplanmış olup, aynı gün teslimat seçeneği ile satışa sunulmuştur. Satın aldığınız ürünleri, istediğiniz saat ve tarihte belirttiğiniz adrese ulaştırıyoruz. Aynı gün teslimat seçeneği ile satışa sunulan ürünlerimizi, isterseniz ileri tarihli olarak da Nalmes Luxury Nalmes luxury'den satın alabilirsiniz.

Shopping Cart